Nedelja, 27.08.2017.

18:52

Grujić igrao, L'pul zgazio Arsenal na Enfildu

Ekipa Liverpula pobedila je Arsenala sa 4:0 u trećem kolu Premijer lige, a priliku na meču dobio je Marko Grujić koji je odigrao poslednjih deseta minuta meča.

Izvor: PT

Autor: PT

Getty Images

Izabranici Jirgena Klopa pregazili su goste iz Londona, koji na meču nisu stvorili gotovo niti jednu šansu.

Sa druge strane, Liverpul je ubacio čak četiri lopte iza leđa Petra Čeha.

Da će ovo biti "noćna mora" za Arsena Vengera, najavio je u 17. minutu Roberto Firmino koji je glavom savladao golmana "Tobdžija".

Uprkos primljenom golu, igra Arsenala se nije promenila, a do kraja poluvremena domaći igrači su uspeli da postignu još jedan gol. Sadio Mane je sjajnim udarcem povisio na 2:0.

Do kraja meča, Liverpul je postigao još dva gola. Prvo je Salah u 57. minutu istčao kontru i savladao čega, a potom i je Staridž glavom poslao loptu u mreži.

Marko Grujić u 86. minutu zamenio je odličnog Emrea Džana.

U durgom meču, Totenhem i Barnli su remizirali 1:1. Dele Ali je doveo domaće igrače u vođstvo u 49. minutu, a onda je Vud u nadoknadi vremena šokirao sve na Vembliju.