Ponedeljak, 01.05.2017.

01:50

Antić zaradio crveni karton psovkom?

Levi bek Vojvodine Nikola Antić dobio je crveni karton na meču protiv Crvene zvezde jer je navodno opsovao majku sudiji Srđanu Obradoviću, saznajemo nezvanično.

Izvor: M.LJ.

Autor: M.LJ.

StarSport

Antić je isključen 20 minuta pre kraja meča pri rezultatu 0:0, nakon dva duela sa Frimpongom iz ekipe beogradskih crveno-belih.

Dueli su delovali bezazleno pa se činilo da je crveni karton dosuđen prestrogo. Isto su mislili i u stručnom štabu Vojvodine posle utakmice.

Antić je posle odluke sudije da mu pokaže direktan crveni karton zaplakao, ali nije otvoreno protestovao kod glavnog sudije i napustio je teren.

Klupa gostiju je negodovala deset minuta posle isključenja Antića, kada je za Zvezdu dosuđen penal koji je realizovao Gelor Kanga. Zvezda je na kraju slavila sa 2:0, a drugi gol je iz igre postigao Plavšić.