Subota, 22.04.2017.

17:15

Hajduk šokirao Dinamo, Mamić ostaje bez titule

Fudbaleri Hajduka iz Splita savladali su u gostima Dinamo Zagreb sa 2:0 i posle devet godina pobedil na Maksimiru.

Izvor: SM

Autor: SM

Getty Images

Dinamo vodi bitku šampiona države sa Rijekom koja, ukoliko večeras pobedi u Puli, imaće sedam bodova više od ekipe iz Zagreba.

Gosti su poveli u 29. minutu golom Ante Ercega, a šok na Maksimiru priredio je mađarski napadač Marko Futaks u 90. minutu.

Domaćini su imali dve odlične šanse, ali je na golu Stipac bio bolji od El Soudani.

Splićani su, osim što su možda rešil titulu prvaka, osigurali borbu s Osijekom za treće mesto HNL lige.