18:55

Jokanović šest mečeva bez pobede sa Fulamom

Slaviša Jokanović još uvek nije zabeležio pobedu sa Fulamom, koji je preozeo početkom januara.

Londonski tim je bez trijumfa na šest mečeva pod vođstvom srpskog stručnjaka, od toga pet u Čempionšipu.

Fulam je u subotu remizirao sa jednim od kandidata za plasman u Premijer ligi Darbi Kauntijem 1:1.

Opet je Jokanovićev tim dobro počeo meč i poveo u 17. minutu autogolom Olsona, ali gosti minut pre poluvremena stižu do izjednačenja preko Brajsona.

Fulam je ostao u donjem delu tabele na svega četiri boda od zone ispadanja, dok je Derbi peti nakon što ni peto kolo u nizu takođe nije uspeo da slavi.

Jokanovićev tim u sledećem kolu očekuje teško gostovanje, igraće lokalni derbi sa Kvins Park Rendžersima, koji su u sredini tabele i bez poraza u poslednjih pet kola.