Utorak, 30.06.2015.

22:30

LŠ: Prednost samo za Pjunik

Počele su kvalifikacije za Ligu šampiona, u prve tri utakmice prve runde prednost je stekao samo jermenski Pjunik.

Cezar Romero (foto: Getty images)

Tim iz Jerevana savladao je Folgore iz San Marina 2:1, ali je ugrozio lagan plasman primivši gol nakon što je rival ostao sa igračem manje.

U preostala dva meča nije bilo pogodaka, remizirali su Linkoln iz Girbaltara i Santa Koloma iz Andore, te Krusejdersi iz Severne Irske i Levadija iz Estonije.

Pjunik je do pobede stigao golovima Staumjana i Cezara Romera, Amerikanca koji je dovođen u vezu sa Partizanom.

Dvadesetak minuta pre kraja gosti su ostali sa igračem manje zbog drugog žutog kartona Keščija, ali je u istom minutu Hirš šokirao Jermene i doneo nadu timu iz San Marina.

Pjunik je najbliži duelu sa Moldeom u drugom krugu, Mitjiland čeka revanš u Andori, a rasplet u Estoniji zanima Skenderbeu.