Subota, 22.11.2014.

18:53

Jokan u problemu, 3. poraz u nizu

Votforg Slaviše Jokanovića doživeo je treći poraz u nizu u Čempionšipu, ovoga puta na svom Vikaridžu od Darbi Kauntija – 2:1 (1:0).

'Stršljenovi' posle novog neuspeha zauzimaju sedmo mesto na tabeli sa 29 osvojenih bododa, šest manje od lidera iz Kauntija.

U prvom delu igre viđen je samo jedan pogodak, a precizan je bio Džordon Ajbi u 39. minutu za prednost gostiju. Domaći tim uspeo je da se vrati preko Đanija Munarija 67, ali je Kreg Brison, deset minuta pre kraja meča, ipak doneo sva tri boda 'Ovnovima'.

Srpski stručnjak sada ima učinak od dve pobede, dva remija i tri poraza na klupi tima iz Votforda.