Petak, 19.09.2014.

20:35

Milijaš doneo prve bodove Manisi

Bivši kapiten Crvene zvezde Nenad Milijaš počeo je da se isplaćuje Manisi u 3. kolu turske druge lige.

On je bio asistent kod prvog i strelac pobedonosnog gola protiv Kajzerija u 79. minutu (2:1).

Ekipa Kajzerija, za koju igra Milijašev bivši saigrač Srđan Mijailović, povela je u 34. minutu golom Enrikea Serena.

U nastavku je usledio preokret. Nikolaj Dimitrov je izjednačio u 64. minutu, a 11 minuta pre kraja Milijaš je doneo tri boda domaćinu. Milijaš i Nikola Mikić odigrali su svih 90 minuta za domaći tim.

Manisa je nakon dva poraza na startu osvojila prve bodove u sezoni, a Kajzeri ima jedan više.