Nedelja, 16.02.2014.

19:33

Pobeda Liona, remi Evijana i Lila

Ekipa Liona pobedila je fenjeraša Ažaksjo 3:1, a reprezentativac Srbije Milan Biševac proveo je svih 90 minuta na terenu.

Izvor: NL

Autor: NL

Lion je poveo golovima Fofane i Briana, a nadu Ažaksiou doneo Olieh u 82. minutu. Ipak Gomis je golom u 89. minutu potvrdio pobedu svog tima.

U drugoj nedeljnoj utakmici Lige 1 Evijan i Lil su remizirali 2:2. Domaćin je dva puta vodio, golovima Berigarda u 15. i Mongongua u 64. minutu, ali je Lil dva puta uspeo da izjednači preko Orižija u 23. i Mendesa u 93. minutu.

Poslednji meč 25. kola Lige 1 igra se u nedelju od 21 čas kada Sent Etjen dočekuje Olimpik Marsej.