Četvrtak, 08.08.2013.

09:14

Ronaldova dva gola Murinju

Real Madrid osvojio je pripremni turnir u Los Anđelesu pobedivši u finalu Čelsi sa 3:1.

Izvor: AG

Autor: AG

Marselo je u 17. minutu postigao prvi gol, a samo tri minuta kasnije izjednačio je Ramires na drugoj strani.

U preostalom delu utakmice Kristijano Ronaldo je golovima u 31. i 57. minutu overio pobedu Madriđana i odgovorio bivšem treneru Žozeu Murinju koji je nedavno rekao da Kristijano nije pravi Ronaldo.

Ceo meč u sastavu Čelsija odigrao je kapiten Srbije Branislav Ivanović, a i na tribinama je bilo naših ljudi čemu svedoči i zastava na slici iza Ronalda na kojeg je nasrnuo tokom meča i jedan obožavalac.

U meču za treće mesto ekipa Milana pobedila je domaćina LA Galaksi sa 2:0 golovima Balotelija i Nijanga.

Baloteli se inače za ovaj meč pripremao na košarkaškom terenu gde je izveo nekoliko monstruoznih zakucavanja.