Utorak, 01.05.2012.

22:37

Napoli pred LŠ, Roma sve dalje

Fudbaleri Napolija ostvarili su pobedu, dok je Roma osvojila samo bod u prva dva meča 36. kola Serije A.

Napoli je na svom “San Paolu” sa 2:0 savladao ekipu Palerma i učvrstio se na trećem mestu na tabeli.

Roma je igrala bez golova sa Kjevom u kišnoj Veroni i ostala na tri boda od Udinezea, Intera i Lacija koji su namestima koja vode u Ligu Evope.

Napoli je do treće pobede u poslednja četiri kola stigao golovima Edisona Kavanija iz penala i Mareka Hamšika u prvom poluvremenu. Milan Milovanović igrao je u odbrani Sicilijanaca do 63. minuta.

Posao Romi u Veroni otežala je kiša pošto je veliko nevreme natopilo teren vodom što je onemogućilo igrače dva tima da igraju maksimalno.