Sreda, 14.03.2012.

22:24

Da li je ovaj čovek stvarno golman?

Na meču 20. kola rumunske lige između Vasluija i Konkordije, odigranom 9. marta, istakao se golman gostiju, koji je na volšeban način primio tri gola.

Izvor: ČŽ

Autor: ČŽ

Izraelski čuvar mreže Idan Baruh je na meču pre toga sa Ocelulom je bio savladan, jer se nije najbolje postavio, ali je u 20. kolu "briljirao"

Na utakmici sa Vasluijem su ga za 30 minuta savladali tri puta, ali su njegove nesigurne odbrane delovale kao da je prvi put u životu stao među stative.

Na tom meču je zamenjen posle prvog poluvremena, ali je i njegova zamena, Nica, takođe primio gol za konačnih 4:0.

Konkordija je pretposlednja ekipa u rumunskom šampionatu sa 14 poena iz 20 mečeva.