Nedelja, 26.06.2011.

23:21

Jovanović debitovao u dresu Visle

Doskorašnji fudbaler Partizana Marko Jovanović debitovao je za svoj novi tim, poljsku Vislu.

Mladi štoper igrao je tačno sat vremena u pobedi Visle nad bugarskim Liteskom sa 2:1. Sedam minuta više igrao je Ivica Iliev koji je pre sedam dana postigao gol na svom debiju.

Trener Visle, Holanđanin Robert Maskant nije bio zadovoljan igrom Marka Jovanovića, ali je istakao da svakom igraču treba vremena da se prilagodi.

"Nisam u potpunosti zadovoljan igrom Jovanovića. Mislim da on može mnogo bolje. Napravio je grešku kod gola koji smo primili", rekao je Maskant.

Sa druge strane trener Visle je naglasio da je Iliev odigrao veoma dobro ali da još mora da radi na kondiciji.

Oba pogotka za šampiona Poljske postigao je bugarski interenacionalac Cvetan Genkov. Liteks je poveo na ovom meču golom Nikolova u 10. minutu.

Visla će ovoga leta igrati kvalifikacije za Ligu šampiona, a u drugoj rundi rival će joj biti letonski Skonto iz Rige.