Utorak, 27.04.2010.

23:25

Gol Ljuboje u pobedi Grenobla

U unapred odigranim mečevima 35. kola francuske Lige 1 Grenobl je pobedio PSŽ sa 4:0, a Monako i Le Man remizirali su 1:1.

Izvor: SO

Autor: SO

Strelci u tek četvrtoj ligaškoj pobedi poslednjeplasiranog Grenobla bili su Loran batle, Nikolas Djezu, Nasim Akrur, a poslednju pogodak delo je srpskog internacionalca Danijela Ljuboje. Le Man je u Kneževini vodio golom Dosevija, ali je bod Monaku doneo Mazu u 48. minutu. Nene je u 57. minutu promašio penal za preokret domaćina.

Danijel Ljuboja na terenu je proveo svih 90 minuta i postigao je gol pogodivši gornji desni ugao nakon dodavanja Manfroa. Takođe, Ljuboja je asistirao za drugi gol, a bivši fudbaler čačanskog Borca Zoran Rendulić takođe je odigrao 90 minuta za Grenobl.

Mateja Kežman nije bio u sastavu PSŽ-a, kao ni Milivoje Vitakić u taboru Grenobla, koji je uprkos trijumfu ostao poslednji sa 19 bodova.

PSŽ zauzima desetu poziciju na tabeli sa 46 bodova, Monako se nalazi mesto više sa 50, dok je Le Man 18. sa 29 bodova.