Nedelja, 15.02.2009.

22:34

Lion lako protiv 'fenjeraša'

Lider Lige 1, Lion savladao je u nedelju poslednjeplasirani Avr 3:1 zadržavši pet poena prednosti ispred PSŽ-a, a pobedu je zabeležio i Tuluz nad Sošoom (2:1).

Strelci za Lion u ubedljivoj pobedi bili su Ederson u 24, Keita u 44. i Žunjinjo u 74. minutu, a jedini gol za goste postigao je Nestor osam minuta pre kraja utakmice. Tuluz je gubio u Sošou od 12. minuta i gola Afolabija, ali su Feti autogolom u 34. i Žinjak u 67 doneli bodove Tuluzu.

U poslednjoj utakmici kola, Olimpik Marsej je u Monaku savladao „Kneževe“ 1:0 golom Bakari Konea u 77. minutu utakmice.

U suboru je Bordo remizirao sa Grenoblom, a PSŽ pobedom na 'Parku prinčeva' došao do druge pozicije.