Petak, 17.10.2008.

23:01

Remi Bohuma i Menhengladbaha

Fudbaleri Bohuma i Menhengladbaha igrali su nerešeno, 2:2, u prvoj utakmici osmog kola nemačke Bundeslige.

Gosti iz Menhengladbaha vodili su na poluvremenu golom Gohurija u 30. minutu. Ipak, preokret domaćina usledio je u drugom delu. Prvo je Dabrovski u 55. minutu izjednačio, a 12 minuta pre kraja Kaloglu donosi prednost Bohumu. Konačnih 2:2 postavljeno je već minut kasnije. Strelac drugog gola za Borusiju bio je Klajne.

Ostali dueli osmog kola na programu su u subotu i nedelju. Najzanimljiviji dueli igrju se u Berlinu gde Herta bez Pantelića dočekuje Štutgart, i Karlsrueu gde će Bajern pokušati da prekine lošu seriju.