Formula 1
0
28.6.2026.
17:45
Ferstapen: "Razbio sam kolena"; Kimi: "Kasno"
Maks Ferstapen i Kimi Antoneli oglasili su se nakon trke za VN Austrije.
0 Komentari
Sortiraj po: