Formula 1 0

28.6.2026.

17:45

Ferstapen: "Razbio sam kolena"; Kimi: "Kasno"

Maks Ferstapen i Kimi Antoneli oglasili su se nakon trke za VN Austrije.

Autor:B92.sport

B92.sport

0 Ostavite komentar

Karaktera:  0/1500