Nova vest
Logo
Vaterpolo 0

29.4.2025.

21:35

"Moram da priznam – mučili smo se..."

Vaterpolisti Novog Beograda u sredu od 20 časova i 15 minuta gostuju ekipi Šapca u revanš meču polufinala plej-ofa Superlige Srbije.

Autor:B92.sport

B92.sport
"Moram da priznam – mučili smo se..."
VK NOVI BEOGRAD/Miloš Milivojević

Novobeograđani su slavili u prvom duelu na svom bazenu , pa im za plasman u veliko finale nedostaje još jedna pobeda.

"Moram da priznam da smo se malo mučili u tom prvom meču. To je na neki način možda i bilo očekivano, jer Šabac igra dobro, to i pokazuju njihovi rezultati ove sezone. Međutim, na kraju je presudio naš kvalitet. Vodili smo praktično celu utakmicu, oni su nam bili za petama, ali smo pitanje pobednika defitivno rešili u trećoj četvrtini. Ipak, najvažnije je da smo ostvarili cilj. Bili smo istrajni i zabeležili smo veoma važnu pobedu“, rekao je prvotimac Novog Beograda Đorđe Vučinić.

On je istakao da Novi Beograd u revanšu očekuje izuzetno zahtevna utakmica:

"Svima je dobro poznato da Šabac igra mnogo bolje na svom bazenu. Imaju sjajnu atmosferu tamo, veoma dobru podršku sa tribina. Poslednji meč u Šapcu u regionalnoj ligi dobili smo tek posle peteraca, tako d asam siguran da će domaćini poučeni tim iskustvom tražiti svoju šansu za trijumf. Zato moramo da budemo maksimalno fokusirani i naš individualni kbalitet maksimalno podredimo kolektivnoj igri. Predstoji nam vrlo težak meč, ali mi se nadamo da će već u drugoj utakmici završiti ovu polufinalnu seriju i izboriti plasman u finale", zaključio je Vučinić.

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

NBA

NBA suspendovala Gobera

Košarkaš Minesote Rubi Gober suspendovan je na jedan meč, objavio je izvršni potpredsednik i šef košarkaških operacija NBA lige Džejms Džons, saopšteno je na zvaničnom sajtu takmičenja.

B92.sport

17:00

8 min

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Srušio se X

Platforma X (bivši Twitter) postala je nedostupna korisnicima širom sveta.

B92.net

15:35

1 h

Aktuelno

SAD zapretile Velikoj Britaniji

Sjedinjene Američke Države upozorile su britanske vlasti nakon što je regulator Ofcom pokrenuo istragu protiv društvene mreže X, u vlasništvu Ilona Maska, zbog AI alata Grok.

B92.net

14:00

3 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu