"Osećaj je dobar što ne moram sutra da putujem, već što ostajem ovde još nekoliko dana. Mislim da je bio dobar meč, i Duci je dobro igrao. Bilo je fizički zahtevno, drago mi je da sam uspeo ovaj put ja da pobedim. Ne znam šta je bilo ključno, možda to što sam se borio do kraja i što sam se trudio da budem agresivniji. Takođe, odlično sam servirao u petom setu", rekao je Kecmanović.
Miša je ponovo dobio jedan težak žreb na jednom Slemu.
"Daleko od toga da su nepobedivi, ali treba izdržati Hurkača, posle ide Beretini, Siner… Na početku me nervira strašno, ali posle shvatim – to mi je, što mi je. Onda se trudim da ostvarim neku zvučnu pobedu na slemu, to onda donosi i samopouzdanje i bolju igru, više pažnje, i sve to ide jedno s drugim".
Kecmanović se našalio kada smo ga pitali šta mu je najdraže kada se plasira daleko na najvećim turnirima.
"OK su poeni i novac, ali što što možeš da legneš, da sedneš na pod ako hoćeš. Taj osećaj kada dođeš na Slem i nema žive duše, to je super", nasmejan, ali i ozbiljan je prokomentarisao Kecmanović.
Neko bi pomislio da je asocijalan?
"Hvala!", smeje se Miomir, pa nastavlja: "Vidite i sami. Uđeš, nemaš gde da sedneš, ni u restoranu ni u svlačionici, bukvalno juriš mesto, prvih nekoliko dana je katastrofa".
Ne luduje previše Kecmanović tokom turnira.
"Ovo što treba da se uradi na terenu je maksimalno profesionalno, van terena radim šta hoću, nekada prija da se opustiš, ali ovde nemam ništa konkretno. Pored reke je lepo prošetati, ima finih restorana, ali ne svaki dan".
Treći put u Melburnu Kecmanović prolazi prvo kolo, a u dva navrata je igrao i osminu finala.
Fudbaleri Arsenala pobedili su na Emiratima Aston Vilu 4:1, a sve je možda moglo biti drugačije da nije bilo neverovatnog kiksa Emilijana Martinesa (33).
Problemi u omladinskoj školi i prvom timu Partizana se nastavljaju jer je još jedan talentovani fudbaler odlučio je da napusti Humsku u potrazi za minutima.
Srpski teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na Australijan openu, pošto ga je u 3. rundi savladao Danac Holger Rune rezultatom 3:2 (6:7, 6:3, 4:6, 6:4, 6:4).
Fudbaleri Arsenala pobedili su na Emiratima Aston Vilu 4:1, a sve je možda moglo biti drugačije da nije bilo neverovatnog kiksa Emilijana Martinesa (33).
Aktuelnu sezonu u Superligi Srbije, osim jesenje titule Partizana i posrnuća Crvene zvezde, bez svake sumnje je obeležio Železničar iz Pančeva, kojim kormilari poznato ime – Bojan Šaranov.
Srpski reprezentativni fudbal je u godini za nama napravio značaj, pa čak i tektonski zaokret. Ali, sa ozbiljnim kašnjenjem koje ćemo platiti gorčinom u grlu dok budemo gledali Mundijal bez "Orlova".
NBA liga pokušava da reši problem "tankovanja" sistema da ekipe namerno gube da bi imale što bolji pik na draftu, a čini se da predloženo rešenje stvara još veće probleme.
Iako se često koristi termin "neprobojno", pravilnije je reći "otporno na metke", jer stepen zaštite zavisi od vrste oružja, municije i brzine projektila.
Do novembra je izvoz kineskih električnih vozila globalno porastao za 29 odsto, dostigavši skoro 2 miliona jedinica širom Azije, Evrope i tržišta u razvoju.
Ako koristite Google Chrome kao glavni internet browser, verovatno ste i sami primetili da se poslednjih meseci odgovori veštačke inteligencije sve češće pojavljuju. Postoji način da to isključite.
Anonimno slanje policije na vrata strimera i dalje nije izumrlo - najnovija "žrtva" bio je Ned Luk, glumac koji je tumačio Majkla De Santu u video-igri GTA 5.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar