Nova vest
Logo
Tenis 31

16.9.2024.

14:27

Siner doveo dva bivša člana Đokovićevog tima odjednom! FOTO

Italijanski teniser Janik Siner kao da želi da u potpunosti iskopira Novaka Đokovića, pa je odjednom doveo dva njegova bivša člana tima.

Autor:B92.sport

B92.sport
Siner doveo dva bivša člana Đokovićevog tima odjednom! FOTO
Profimedia/Victor Joly / DPPI

Siner je morao da raskrsti sa dvojicom članova svog tima nakon doping skandala, kondicionim trenerom Umbertom Ferarom i fiziom Đakomom Naldijem.

Pročitajte sve o Ligi šampiona i pokažite svoje znanje! Tipujte sve rezultate Lige šampiona

Dugo se spekulisalo da će na mesto kondicionog trenera dovesti sunarodnika Marka Panikija, bivšeg člana tima Novaka Đokovića, a sada je to potvrđeno.

Međutim, prvi teniser sveta je iznenadio sve objavom na društvenim mrežama, pošto je otkrio da je doveo još jednog bivšeg člana Novakove ekipe.

U pitanju je Ulises Badio, Novakov dugogodišnji fizioterapeut.

Srpski teniser je i sa Panikijem i sa Badiom dugo radio i to u nekoliko navrata, a oni će sada pokušati da implementiraju ono što radili sa Đokovićem na mladog Sinera.

Novak se prethodno sa Badijom rastao krajem 2022. godine, a sa Panikijem u aprilu ove godine.

Podeli:

loader

Komentari 31

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

18 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu