Nova vest
Logo
Tenis 13

12.9.2024.

12:00

Siner: "Ne postoji pravilo koliko treba uzeti"

Prvi teniser sveta Janik Siner uživa u slobodnim danima posle osvajanja US opena.

Autor:Milan Tomić

Milan Tomić
Siner: "Ne postoji pravilo koliko treba uzeti"
Tanjug/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Janik se iz Njujorka vratio s drugim osvojenim Grend slemom.

Boravi u kući svojih roditelja u Alto Adiđeu, a posetio je i bolesnu tetku, kojoj je posvetio trijumf na "Flašing Medouzu".

Šetnje i vreme provedeno sa prijateljima malo će ga udaljiti od pritiska pod kojim se nalazi zbog doping skandala.

"Ako ne uživate u pobedi, sve je beskorisno. Kada postignete određene ciljeve, morate da uživate u njima", rekao je Siner i dodao:

"Ne postoji pravilo o tome koliko dana treba uzeti. Moj tim i ja se dobro poznajemo, znamo da će mi posle ovog turnira trebati još 4-5 slobodnih dana više nego inače".

Siner će se za vikend pridružiti Dejvis kup timu Italije, ali će tu biti samo kao navijač.

Podeli:

loader

Komentari 13

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

9 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu