Nova vest
Logo
Tenis 4

4.9.2024.

16:38

Grci bez Cicipasa na Srbiju!

Grčki teniser Stefanos Cicipas neće igrati mečeve Svetske grupe I Dejvis kupa protiv Srbije.

Autor:B92.sport

B92.sport
Grci bez Cicipasa na Srbiju!
EPA-EFE/SARAH YENESEL

Mečevi će se igrati 14. i 15. septembra u Beogradu u hali "Aleksandar Nikolić", a nedelju i po dana pred te duele Cicipas se povukao zbog povrede.

Reč je o povredi leđa zbog koje neće biti u prilici da pomogne svojim sunarodnicima.

Žreb za meč na programu je 13. septembra, kada će se znati ko direktno igra sa kim prvog dana, a po rasporedu u pitanju su sudari prvih i drugih igrača reprezentacija.

Mečevi u subotu počinju od 15 časova i na programu su dva singla, dok nedeljni program počinje u 13 časova dublom, a nastavlja se sa dva singl meča.

Novak Đoković, Miomir Kecmanović, Dušan Lajović i Hamad Međedović, činiće tim Srbije na mečevima protiv Grčke.

Juniorski reprezentativac Marko Maksimović biće sparing partner, dok na spisku selektora Vitkora Troickog nema povređenog Lasla Đerea.

Dnevne ulaznice su se kretale od 1.500 dinara, ali je čitav kontigent uveliko prodat.

Podeli:

Komentari 4

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Firefox održava Windows 7 "na aparatima"

Iako su Microsoft i Google odavno digli ruke od starijih verzija Windows operativnih sistema, kompanija Mozilla odlučila je da pruži ruku spasa onima koji se još uvek ne odriču "sedmice" i "osmice".

B92.net

10:00

51 min

Aktuelno

Microsoft odlučio: Preti tužbom

Kompanija Microsoft razmatra pravne postupke protiv svog partnera OpenAI i Amazona zbog njihovog ugovora od 50 milijardi dolara, objavio je Fajnenšel tajms (FT).

Tanjug

8:00

2 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu