Nova vest
Logo
Tenis 0

15.12.2025.

12:56

"Siner ili Alkaras? Veoma teško pitanje"

Bivši osmi teniser sveta i finalista Australijan opena 2006. godine, Markos Bagdatis, govorio je o dominaciji Karlosa Alkarasa i Janika Sinera.

Autor:B92.sport

B92.sport
"Siner ili Alkaras? Veoma teško pitanje"
Profimedia

Bagdatis je pričao o tome ko bi od njih dvojice mogao da osvoji više Grend slem titula do kraja karijere.

Kiparski teniser, koji je u finalu Melburna izgubio jedino od Rodžera Federera, istakao je da je pitanje izuzetno teško, ali je blagu prednost ipak dao Alkarasu, uz određene rezerve.

"Ko će osvojiti više grend slem titula između Karlosa Alkarasa i Janika Sinera? To je veoma teško pitanje. Rekao bih Alkaras, jer je njegova igra raznovrsnija. Ali on je možda mentalno manje konstantan od Sinera, što može da mu se obije o glavu. Ipak, rekao bih Alkaras", kazao je Bagdatis za "Tennis365".

Bagdatis smatra da će mentalna stabilnost igrati ključnu ulogu u budućim duelima dvojice mladih asova, koji već sada predstavljaju novu dominantnu silu u svetskom tenisu.

 

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

NBA

Vraća se Bogdan

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović ove sezone je veoma malo na parketu u dresu Los Anđeles Klipersa, pošto je do sada odigrao svega 16 utakmica.

B92.sport

11:30

28 min

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Intel se vraća

Ponovo su se pojavile glasine da bi Apple mogao da obnovi svoje partnerstvo sa kompanijom Intel u proizvodnji čipova, ali bi te čipove dizajnirao Apple, a ne Intel.

MacRumors

8:05

3 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu