Prvi na teren će Miomir Kecmanović protiv Ergina Kirkina, a zatim će na teren Hamad Međedović sa Jankijem Erelom.
U odnosu na prijavljenu petorku 2. septembra, selektor Viktor Troicki je odlučio da Stefana Latinovića zameni Ivanom Sabanovim, pa će u dublu na teren braća Sabanov, Matej i Ivan, u prvom meču drugog dana takmičenja tačno u podne 13. septembra.
Rivali će im biti Arda Azkara i Mert Naci Turker.
Četvrti meč igraju najbolji igrači oba tima Miomir Kecmanović i Janki Erel, a poslednji meč dana je rezervisan za Hamada Međedovića i Ergi Kirkina.
"Znamo da ne smemo da potcenimo protivnika. Verujem da ćemo dati sve od sebe i da ćemo da slavimo na kraju", poručio je Miomir Kecmanović, broj jedan srpskog tima.
U trijumf veruje i Hamad Međedović.
TSS
"Dobro smo trenirali prethodnih dana i čast nam je što igramo u Nišu. Čuli smod a je publika fenomenalna i zato se radujemo mečevima i nadamo se pobedi", kaže drugi igrač Srbije.
Braća Sabanov su aduti u dublu.
"Dodao bih da je atmosfera u timu sjajna, svi se družimo, i pravo je uživanje biti u ovakvom društvo", poručio je Matej.
Ivan je dodao: "Od ponedeljka vredno treniramo i svi jedva čekamo da počne meč".
Selektor Viktor Troicki nije krio zadovoljstvo,
"U poslednjem trenutku smo doneli odluku da promenimo tim. Stefan Latinović je definitivno momak koji se pokazao sjajno i siguran sam da će u budućnosti da doprinese pobedama tima. Odlučili smo se za iskustvo braće Sabanov. Pozivamo publiku da Čair bude pun i da nam pruži podršku, jer smo svesni da moramo u svaki meč da uđemo maksimalno spremni i da ga završimo na terenu", poručio je selektor Srbije.
Teniski savez obaveštava javnost da će od petka u 7.00 ujturu do subote dok se meč ne završi, važiti promena saobraćaja u ulici 9. Brigade oko hale "Čair".
Horizontalne prepreke biće postavljene kod biletarnice i kod ulaza 7 u dvoranu Čair.
Košarkaši Boston Seltiksa ostvarili su jednu od najubedljivijih pobeda u NBA sezoni, pošto su u gostima savladali Vašington Vizardse rezultatom 146:101.
Mirko Ocokoljić, glavni trener Partizana na utakmici protiv Bajerna iz Minhena je sumirao utiske nakon pobede u Beogradskoj areni u 14. kolu Evrolige – 92:85.
Košarkaška reprezentacija Srbije savladala je Bosnu i Hercegovinu u Sarajevu rezultatom 74:72 u utakmici drugog kola grupe C kvalifikacija za plasman na Svetsko prvenstvo 2027. godine.
Sutrašnja sednica Upravnog odbora KK Partizan zakazana za 11 časova biće ključni trenutak za budućnost kluba – ali i za konačnu odluku Željka Obradovića, čiji ostanak ili odlazak drže crno-bele u stanju potpune neizvesnosti.
Košarkaši Boston Seltiksa ostvarili su jednu od najubedljivijih pobeda u NBA sezoni, pošto su u gostima savladali Vašington Vizardse rezultatom 146:101.
I u osmini finala Kupa Srbije nije bio kraj iznenađenjima. Motivisano su delovali klubovi iz Prve lige Srbije, te su pred njima na kolena padali superligaši.
Jedna od najboljih košarkašica Evrope svih vremana i reprezentativka Jugoslavije Razija Mujanović najavila je meč BiH i Srbije u kvalifikacijama za SP 2027.
Postoje trenuci kada sport prestane da bude igra, kada rezultati izblede pred jednom mnogo snažnijom stvari: pred ljudima. I ne, to ne znači da su oni iznad bilo čega. Ko to želi da razume – razumeće.
Fordova Bronco porodica ponovo se širi. Dok su standardni Bronco i Bronco Sport već dostupni u SAD, a Bronco EV postoji samo u Kini, uskoro stiže i novi plug-in hibrid - samo za Evropu.
U Srbiju je stigla 5G mreža, pa korisnici i dalje imaju dosta pitanja o tome čemu služi, kako da je aktiviraju i da li će ih ovo dodatno koštati. Evo svih odgovora.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar