Nova vest
Logo
Tenis 0

13.8.2025.

12:12

Na Srbija – Turska za 500 dinara

Teniski savez Srbije (TSS) saopštio je da je počela prodaja ulaznica za meč Svetske grupe I Dejvis kupa , između Srbije i Turske.

Autor:B92.sport

B92.sport
Na Srbija – Turska za 500 dinara
Profimedia

Taj duel je na programu 12. i 13. septembra u Nišu,  mečevi će se igrati u dvorani "Čair",a dnevna pojedinačna ulaznica za tribine košta 500 dinara.

U petak 12. septembra na programu su dva singl meča i igraće prvi protiv drugog igrača iz obe reprezentacije sa žreba obavljenog dan ranije.

U subotu 13. septembra na programu su tri meča.

Prvi na teren izlaze dublovi, a zatim najbolji singl igrači obe reprezentacije, a meč završavaju druge table selekcija.

"Dođite i vidite na delu najbolje tenisere Srbije i podržite ih da savladaju Tursku na putu ka završnici Dejvis kupa 2026. godine!", stoji u saopštenju TSS.

Na Srbija – Turska za 500 dinara
TSS

Podeli:

loader

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

4 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu