Nova vest
b92
Tenis 0

1.6.2025.

17:17

Milić eliminisan sa Rolan Garosa: "Na treninzima je sve bilo u redu..."

Mladi srpski teniser Ognjen Milić eliminisan je sa juniorskog turnira Rolan Garosa.

Autor:B92.sport

B92.sport
Milić eliminisan sa Rolan Garosa: "Na treninzima je sve bilo u redu..."
B92.sport/Luka Nikolić

Ognjen Milić je izgubio već u prvom kolu Rolan Garosa.

Od njega je bolji bio Ukrajinac Nikita Bilozercev koji ga je savladao sa 2-0 u setovima, preciznije, 6:4, 6:4.

"Sigurno ispod očekivanja, imao sam puno šansi, nisam bio dovoljno konstantan na svojim servis gemovima i na kraju zbog toga je usledio poraz. Ali šta da se radi, nastavljamo dalje", rekao je Milić.    

"Sve je bilo u redu na treninzima i osećao sam se u redu, u toku meča nisam osetio veliki problem. Jednostavno sam napravio toliko grešaka koliko nisam smeo da bi se meč prelomio na moju stranu. Neke odluke u bitnim trenucima su morale da budu bolje i drugačije i to je odlučilo.

"Igrao sam fjučerse i mislim da mi ti mnogo znače da bih napredovao, ali danas sam iskreno očekivao više od sebe i od ovog turnira. Šta da se radi, ali videćemo.

"Posle Rolan Garosu ću odigrati jedan, dva fjučersa možda, pa ćemo da vidimo za dalje", poručio je Milić.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu