Nova vest
Tenis 0

12.3.2025.

23:05

Benčić eliminisala Gof

Belinda Benčić je eliminisala Koko Gof i plasirala se u četvrtfinale Indijan Velsa.

Izvor:Beta

Autor:B92.sport

B92.sport
Benčić eliminisala Gof
EPA-EFE/JOHN G. MABANGLO

Švajcarska teniserka Belinda Benčić plasirala se u četvrtfinale mastersa u Indijan Velsu, pošto je posle tri seta pobedila treću teniserku sveta Amerikanku Koko Gof 3:6, 6:3, 6:4.

Benčić, 58. teniserka na WTA listi, do pobede je stigla posle dva sata i 21 minuta.

U četvrtfinalu, Benčić će igrati protiv bolje iz duela Kiz-Vekić.

U četvrtfinale su se plasirale i Mira Andrejeva i Elina Svitolina, koje su eliminisale Elenu Ribakinu, odnosno Džesiku Pegulu.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

Košarka

I Nilikina "odjavio" kvalifikacije

Francuski košarkaški reprezentativac Frenk Nilikina propustiće mečeve protiv Belgije i Finske u grupi G prve faze kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2027, preneo je danas Ekip.

Tanjug

23:30

2 h

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Nula

Partizan je sezonu 2025/26 završio bez osvojenog trofeja. Od šokantnog odlaska Željka Obradovića u novembru, preko uspona i padova tokom godine, do poraza od Dubaija u finalu ABA lige – analiza sezone crno-belih.

Iva Jevtić

9:15

8 d

Partizan

Poslednji voz

Četvrta utakmica finala ABA lige donosi duel Partizana i Dubaija u Beogradu. Dubai vodi 2:1 u seriji, a crno-beli pred svojim navijačima traže pobedu i izjednačenje u borbi za titulu.

Iva Jevtić

8:30

9 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu