Nova vest
Plivanje 7

30.7.2024.

20:42

Srpski plivači razočarali u polufinalu OI

Srpski plivači Andrej Barna i Velimi Stjepanović nisu uspeli da se plasiraju u finale na 100 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama.

Autor:B92.sport

B92.sport
Srpski plivači razočarali u polufinalu OI
Starsport

Barna je sa 48.11 bio pretposlednji u svojoj grupi, odnosno 14. od 16 takmičara sveukupno, dok je Stjepanović zauzeo poslednje mesto u polufinalu sa vremenom od 48.78.

Najbrži je bio Kinez Žanle Pan sa 47.21, a pored njega u finale su prošli Kajl Čalmers, Nandor Nemet, David Popovići, Džek Aleksi, Džoša Šelou, Maksim Gruset i Kris Đulijano.

Podeli:

Komentari 7

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
ABA

Mi nismo uživali

Analiza bolnog poraza Crvene zvezde od Partizana u polufinalu ABA lige (2-0). Statistički krah na parketu, skandiranje u Pioniru i bizarna reakcija Saše Obradovića.

Iva Jevtić

10:38

4 d

Aktuelno

Mask traži više para od Pentagona

Kompanija SpaceX zatražila je od Pentagona značajno povećanje naknade za korišćenje satelitske mreže Starlink u američkim vojnim operacijama protiv Irana, objavio je Rojters.

Tanjug

8:00

1 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu