Ponedeljak, 21.11.2022.

15:00

Brutalna povreda golmana Irana VIDEO

Prvo poluvreme meča između Engleske i Irana obeležila je teška povreda golmana azijske selekcije.

Alireza Beiranvald se prilikom istrčavanja i boksovanja posle centaršuta Engleza u punoj brzini sudario sa saigračem iz odbrane.

Sudario se glavama sa Madžidom Hoseinijem, pa su obojica igrača ostala da leže na zemlji. Nakon dugog prekida, Hoseini je ustao, dok se posle pet minuta podigao i Beiranvadl.

Međutim, nije imao ravnotežu pa se teturao po terenu, zbog čega je usledila izmena, a golmana su izneli na nosilima.

U trenutku povrede golmana Beiranvalda rezultat je bio 0:0, da bi do kraja poluvremena, koje je produženo 14 minuta, njegova zamena Hosein Hoseini primio tri gola.

Tok meča možete pratiti u LIVE BLOGU B92.net.