Nova vest
Logo
Pojedinačni sportovi 0

14.5.2024.

16:40

Koj se povukao sa Điro d'Italije zbog bolesti

Holandski biciklista Olaf Koj povukao se danas iz trke Điro d'Italija zbog bolesti, saopštila je njegova ekipa Visma Lis.

Izvor: Beta

Koj se povukao sa Điro d'Italije zbog bolesti
EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Kako se navodi, 22-godišnji biciklista imao je groznicu u ponedeljak, kada je bio slobodan dan na Điru.

Koj je 12. maja pobedio u devetoj etapi na Điru, što je bila njegova najveća pobeda u karijeri.

Trka se nastavlja današnjom 10. etapom od Pompeja do Kuzano Mutrija, dužine 142 kilometra.Rim

Slovenački biciklista Tadej Pogačar vodi u generalnom plasmanu sa dva minuta i 40 sekundi prednosti u odnosu na Kolumbijca Danijela Martinesa i dva minuta i 58 sekundi u odnosu na Britanca Gerajnta Tomasa.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

Ex-Yu fudbal

Otkucava prava "bomba": Željo hoće Džeka!

Nakon što su navijači Željezničara proteklih dana na društvenim mrežama pokrenuli inicijativu za povratak Edina Džeka, predsednik Upravnog odbora kluba, Nijaz Brković, sastao se u petak sa napadačem u Zagrebu.

SportSport

10:34

27 min

U fokusu

Vidi sve
Apps

Potpuna zabrana WhatsAppa u 2026. godini

WhatsApp će konačno biti blokiran u Rusiji tokom 2026. godine, izjavio je za Tass zamenik predsednika Odbora ruske Dume za informacionu politiku, IT i komunikacije Andrej Svincov.

TASS

9:46

1 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu