Pogađali su najviše Ajzea Kenan i Kodi Miler-Mekintajer, ali ih je sve u senci ostavio Dvejn Bejkon koji je pogotovo u trećoj četvrtini zatrpao koš srpskog tima.
Na kraju je meč završio sa 19 poena, ali sa pet trojki u pomenutom delu meča. Pratio ga je Aleksandr Ščerbenev sa 16, dok je pod košem dominirao Aleks Pojtres, strelac 14 pogodaka.
U ekipi Zvezde je Miler-Mekintajer imao 20 poena, osam skokova i šest asistencija, a jedini dvocifren još je bio Ajzea Kenan sa 10 koševa.
Majk Daum i Luka Mitrović su imali po osam, Uroš Plavšić sedam, Nikola Kalinić pet, a Ognjen Dobrić četiri, a Dejan Davidovac tri.
Utakmicu smo pratili UŽIVO putem našeg LIVE BLOGA.
Trener košarkaša Reala Serđo Skariolo izjavio je da će njegov tim imati šansu da pobedi Monako ako predstojeći meč Evrolige uvede u neizvesnu završnicu.
Ognjen Dobrić, kapiten košarkaša Zvezde, bio je zadovoljan igrom svoje ekipe u meču i pobedi protiv Dubaija (82:80) u utakmici za treće mesto na VTB Superkupu.
Trener košarkaša Reala Serđo Skariolo izjavio je da će njegov tim imati šansu da pobedi Monako ako predstojeći meč Evrolige uvede u neizvesnu završnicu.
Dosad je u B92.sport skeneru tradicija nalagala pojedinačno ocenjivanje učinka svakog košarkaša, ali nakon onoga što se dogodilo u Kaunasu – "papir" ostaje prazan.
Komentari 136
Pogledaj komentare Pošalji komentar