Nova vest
Vesti 4

15.3.2024.

18:23

Bivši plejmejker Crvene zvezde ispisao istoriju

Bivši plejmejker Crvene zvezde Džo Regland je ispisao istoriju FIBA Lige šampiona sa Peristerijem.

Bivši plejmejker Crvene zvezde ispisao istoriju
Srđan Stevanović/Starsport

Regland je postavio rekord po broju mečeva sa dabl-dabl učinkom.

On je učestvovao u pobedi Peristerija protiv Hapoela sa 16 poena i deset asistencija i tako šesti put ove sezone ostvario dabl-dabl.

To mu je uedno i deveti u FIBA Ligi šampiona, sa čime je dodatno učvrstio sebe na prvo mesto kao rekordera takmičenja.

Regland pod vođstvom Vasilisa Spanulisa igra odlično, a njegove partije podsećaju na one iz najboljih dana.

Na drugom mestu se trenutno nalazi Brazilac Marselinjo Uertas, koji trenutno nastupa za Tenerife.

On je kroz svoju karijeru upisao sedam dabl-dabl učinka u pomenutom takmičenju. 

Podeli:

Tagovi:

Komentari 4

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

17 h

Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

1 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu