Nova vest
Vesti 4

8.8.2024.

23:12

Istorijski meč Stefa Karija – morao da obori rekord da bi pobedili Srbiju

Sjedinjene Američke Države su posle mnogo drame pobedile Srbiju na Olimpijskim igrama.

Autor:B92.sport

B92.sport
Istorijski meč Stefa Karija – morao da obori rekord da bi pobedili Srbiju
EPA-EFE/YOAN VALAT

Košarkaši Srbije poraženi su na Olimpijskim igrama u Parizu od SAD rezultatom 95:91 u polufinalu turnira u Parizu.

Srbija je odigrala sjajno, istorijski bila blizu da nanese poraz Amerikancima, ali nije uspela i poklekla je tek u finišu susreta nakon 37 minuta utakmice.

Stef Kari je oborio rekord sa 8 pogođenih trojki i ubacio ukupno 36 poena, na leđima je nosio tim Amerike i pomogao im da dođu do pobede.

Amerikanci idu na Francuze u finalu Olimpijskih igara, a Srbija na Nemačku.



Podeli:

Komentari 4

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Citroen vraća kupovnu moć Evropi

Citroenov električni automobil po ceni ispod 15.000 evra imaće isti zadatak kao Citroen 2CV krajem 1940-ih - da ponovo pokrene tražnju kupaca na usporenom evropskom tržištu automobila.

Autocar

16:00

15 h

Aktuelno

Ilon Mask priznao

OpenAI i Anthropic su u poslednje vreme u potpunom ratu protiv kineskih firmi da obuče nove AI modele putem upita upućenih javno dostupnim četbotovima i API-jima, što je proces poznat kao "destilacija".

B92.net

12:30

19 h

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu