Utakmica je bila neizvesna do samog kraja, ali su Pistonsi uspeli da slome otpor Reptorsa u poslednjem kvartalu i dođu do pobede.
Bio je to peti poraz u nizu za ekipu Darka Rajakovića, koja se nalazi na pretposlednjem mestu Istoka sa osam pobeda i 31 porazom.
Pistonse je do pobede predvodio Kejd Kaningem sa tripl-dabl učinkom, odnosno 22 poena, 10 skokova i 17 asistencija.
Dvocifren učinak su imali Tim Hardavej Džunior koji je završio meč sa 27 poena i tri skoka, pratio ga je Malik Bizli sa 18, dok je Tobajas Heris imao 17 poena i sedam skokova.
Kod Toronta Ajzea Kvikli je imao 25 poena, pratio ga je Skoti Barns sa 16 poena i 12 skokova.
Pistonsi se nalaze na osmom mestu Istoka sa 20 pobeda i 19 poraza.
Morent presudio Minesoti
Košarkaši Minesota Timbervulvsa su savladali Memfis Grizlise posle velike drame sa 127:125.
Utakmica je bila neizvesna do samog kraja, Minesota je vodila pred poslednji minut, ali je Dža Morent doneo pobedu svom timu sa četiri uzastopna poena.
Na drugoj strani Entoni Edvards nije uspeo da pogodi trojku i tako dovede svoj tim do trijumfa.
Kod Memfisa se istakao Džeren Džekson Džunior sa 33 poena i osam skokova, pratio ga je Dezmond Bejn sa 21 poenom uz po pet skokova i asistencija.
Dvocifren je bio i Dža Morent sa 12 poena, pet skokova i četiri asistencija.
Kod Minesote je najefikasniji bio Donte Divićenco sa 27 poena, 10 skokova i sedam asistencija, pratio ga je Džejden Mekdenijels sa 21 poenom i šest skokova.
Memfis se nalazi na trećem mestu Zapada sa 25 pobeda i 14 poraza, dok je Minesota osma sa skorom 20-18.
Devin Buker predvodio Sanse protiv "fenjeraša"
Košarkaši Finiks Sansa su savladali Jutu Džez na svom parketu sa 114:106.
Sanse je do pobede predvodio Devin Buker sa 34 poena, pet skokova i četiri asistencije, a dvocifreni su bili i Kevin Durent sa 25 poena, pet skokova i sedam asistencija, kao i Grejson Alen sa 14 poena.
Kod Jute se istakao Lauri Markanen sa 24 poena, pratio ga je Kolin Sekston sa 20 poena, četiri skoka i isto toliko asistencija.
Sansi se nalaze na 12. mestu Zapada sa 18 pobeda i 19 poraza, dok je Juta pretposlednja sa skorom 9-28.
Fudbaleri Pari Sen Žermena plasirali su se u finale Lige šampiona, pošto su posle pobede nad Bajernom kod kuće (5:4), remizirali u revnašu u Minhenu (1:1). Rival u borbi za titulu će im biti ekipa Arsenala.
Đoan Penjaroja postao je jedna od najtraženijih trenerskih opcija u evropskoj košarci nakon preporoda koji je napravio u Partizanu, a zbog toga se za njega interesuju i drugi klubovi.
Italijanski fudbaleri Sandro Tonali i Nicolo Fađoli definitivno su završili pravnu sagu u vezi sa ilegalnim klađenjem, nakon što je istraga pokrenuta 2025. godine i zvanično okončana.
Dušan Vlahović nalazi se pred jednom od najvažnijih odluka u karijeri, dok evropski mediji sve intenzivnije pišu o njegovoj budućnosti i mogućem narednom klubu. U centru pažnje su ponovo Barselona i Bajern Minhen.
Dok mnogi sumnjaju u formu Novaka Đokovića pred Rolan Garos zbog duže pauze, Sem Kveri smatra da srpskom teniseru takva situacija uopšte ne predstavlja problem.
Prvi čovek Maribora Ačun Ilidžali govorio je za slovenački Sport Klub o turbulentnom periodu kroz koji prolazi najtrofejniji klub u zemlji, uoči velikog derbija koji dodatno podiže tenzije u gradu na Dravi.
Košarkaši Crvene zvezde doživeli su debakl protiv Zlatibora u Čajetini u revanšu četvrtfinala Košarkaške lige Srbije, pošto su poraženi rezultatom 94:89.
Fudbaleri Pari Sen Žermena plasirali su se u finale Lige šampiona, pošto su posle pobede nad Bajernom kod kuće (5:4), remizirali u revnašu u Minhenu (1:1). Rival u borbi za titulu će im biti ekipa Arsenala.
Košarkaši Toronta nastavili su sa sigurnim partijama pod vođstvom trenera Darka Rajakovića i upisali ubedljiv trijumf na gostovanju Memfisu – 128:96. Takođe, pobedu je u noći za nama upisao i Orlando nad Dalasom sa 138:127.
Italijanski fudbaleri Sandro Tonali i Nicolo Fađoli definitivno su završili pravnu sagu u vezi sa ilegalnim klađenjem, nakon što je istraga pokrenuta 2025. godine i zvanično okončana.
Dušan Vlahović nalazi se pred jednom od najvažnijih odluka u karijeri, dok evropski mediji sve intenzivnije pišu o njegovoj budućnosti i mogućem narednom klubu. U centru pažnje su ponovo Barselona i Bajern Minhen.
Dok mnogi sumnjaju u formu Novaka Đokovića pred Rolan Garos zbog duže pauze, Sem Kveri smatra da srpskom teniseru takva situacija uopšte ne predstavlja problem.
Vest da je Uroš Stevanović ovog 4. maja podneo ostavku na mestu selektora vaterpolo reprezentacije Srbije, nepunih pet meseci posle evropskog zlata, iznenadila je sportsku javnost.
Tesla je objavila opoziv za 218.868 vozila u SAD zbog problema sa kašnjenjem prikaza slike sa kamere za vožnju unazad, što može da poveća rizik od sudara.
Glasine o Fordovim naporima da licencira Geely tehnologiju i potencijalno razvije modele na kineskoj platformi možda su naišle na probleme u SAD - ali kineski brend ne odustaje.
Honor 600 jasan je predstavnik niti koja se proteže kroz celu N600 seriju - redefinisanje načina na koji koristite telefon, uz kreativnost omogućenu veštačkom inteligencijom.
Aplikacija za upoznavanje Bumble beleži pad broja korisnika i pretplatnika, a kompanija je odlučila da spovede transformaciju zasnovanu na AI-u i kvalitetnijem povezivanju korisnika.
Mask je stavio tačku na višegodišnji spor sa regulatorima. Iako ne priznaje krivicu, nagodba teška milion i po dolara zatvara poglavlje o kupovini Twittera.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar