Branioci titule u NBA ligi vodili su dvocifrenom razlikom sve do početka četvrte četvrtine, kada Detroit sa četiri uzastopne trojke smanjuje na 109:101.
Gosti su u završnici smanjili na pet poena razlike (125:120), ali je pobedu Bostonu trojkom osigurao Pejton Pričard.
Džejlen Braun je za domaći tim postigao 28 poena, uz devet asistencija i šest uhvaćenih lopti, Kristaps Porzingis je upisao 26 poena i devet skokova, dok je Sem Hauzer dodao 20 poena.
Kejdu Kaningemu je u dresu Detroita nedostajao jedan skok kako bi zabeležio tripl-dabl učinak (27 poena, 14 asistencija i devet skokova), a 27 poena je upisao i Tobajas Heris.
Boston je drugi na tabeli Istoka sa 18 pobeda i četiri poraza, dok je Detroit 11. sa devet pobeda posle 24 utakmice.
Orlando je kao gost slavio nad Filadelfijom – 106:102.
Medžik je do trijumfa predvodio Franc Vagner sa 35 poena i sedam skokova, Džejlen Sags je dodao 17, uz šest asistencija.
Džered Mekejn je na drugoj strani imao 24 poena i sedam skokova, Tajriz Meksi je ubacio 16, uz asistencija, a Keli Ubre 15 poena i pet asistencija.
Orlando ima skor 16-8, dok je Filadelfija na učinku 5-15.
Bruklin je na svom terenu savladao Indijanu sa 99:90, i tako prekinuo niz od tri vezana poraza.
Gostujućem timu to je bila četvrta uzastopna izgubljena utakmica.
Kameron Džonson je bio najefikasniji kod Netsa sa 26 poena i sedam skokova, dok je Tajriz Haliburton kod Pejsersa imao 17 poena i osam asistencija.
Bruklin ima skor 10-13, dok je učinak Indijana 9-14.
Aktuelni evroligaški košarkaš Antonio Blekni našao se u centru velikog skandala – američko tužilaštvo ga tereti da je učestvovao u širokoj šemi nameštanja utakmica u NCAA i kineskoj ligi, za šta je navodno inkasirao 200.000 dolara.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Fudbalski klub Partizan uspešno je prebrodio januarski UEFA monitoring i izbeći će suspenziju iz evropskih takmičenja, kao i zabranu dovođenja novih igrača, ali ponovo uz veliku pomoć države Srbije.
U dvorištu olimpijskog šampiona ne pomaže ni kada dođete sa evropskim i svetskim oreolom, jer ako je Srbija rešena da pobedi najbolje - to će se i desiti.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Večni grad sledi primer evropskih prestonica kao što su London, Brisel, Pariz i Helsinki, koje su uvele sporije i bezbednije kretanje uprkos snažnom protivljenju vozača.
Američke bezbednosne agencije (FBI i CISA) izdale su hitno upozorenje svim korisnicima pametnih telefona. Problem je ozbiljniji nego što se mislilo, a meta su vaši najprivatniji podaci.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar