Nova vest
NBA 6

4.10.2024.

23:38

Dante Egzum teže povređen – mora na operaciju

Australijski košarkaš Dante Egzum propustiće određeni deo sezone u Dalas Maveriksima zbog teške povrede.

Autor:B92.sport

B92.sport
Dante Egzum teže povređen – mora na operaciju
EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ

Kako javlja dobro obavešteni Šems Čaranija, košarkaš Dalas Maveriksa Dante Egzum moraće na operaciju.

 


Nekadašnji miljenik navijača Partizana doživeo je tešku povredu zgloba na desnoj ruci i čeka ga duža pauza pa se ne zna koliko će utakmica naredne sezone propustiti.

 

Pročitajte sve o Ligi šampiona i pokažite svoje znanje! Tipujte sve rezultate Lige šampiona


Čaranija kaže da je ovo veliki udarac za Dalas Maverikse jer je Egzum bio jako važan šraf ekipe u smislu doprinosa sa klupe.

Podsetimo, Egzum je 2014. godine bio 5. pik na NBA draftu i igrao je za Jutu Džez i Klivlend Kavalirse u NBA, a potom je nosio dres Barselone odakle je došao u Partizan pa se vratio u NBA u redove Dalas Maveriksa.

Podeli:

Komentari 6

Podeli:

Rukomet

Đukić: "Čair budi posebne emocije"

Rukometaš Srbije Darko Đukić rekao je pred prvi meč baraža za plasman na Svetsko prvenstvo protiv Mađara da "orlovi" imaju imperativ plasmana jer su propustili prethodni planetarni šampionat

RSS

15:52

41 min

U fokusu

Vidi sve
Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu