Došli su Sansi bez Devina Bukera, svog najboljeg košarkaša, ali ih to nije omelo da odnesu trijumf protiv Timbervulvsa.
Bolje je Finiks otvorio ovaj susret, ali je domaću ekipu sve vreme nosio neverovatni Entoni Edvards, pa je u pojedinim momentima delovalo da sam igra protiv protivnika.
Treća četvrtina je donela isključenje za startnog centra Minesote, pošto je Rudi Gober posle udarca laktom u rebra Vilijamsa završio utakmicu.
Viđena je neverovatna drama u poslednjoj deonici, gde je Minesota u poslednjem minutu prišla na samo poen zaostatka, pa su usledili poeni Gilespija koji je odlepio Finiks na +3, a na kraju je Mekdenijels promašio šut za produžetke.
Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Mark Vilijams sa 22 poena i sedam skokova, Gilespi je dodao 19, Bruks 18, Alen 12.
Kod Minesote se istakao Entoni Edvards sa 40 poena i devet skokova, Rendl je imao 21, a Gober do isključenja je sakupio 15.
Košarkaši Indijane su na svom parketu savladali Sakramento sa 116:105.
Pejsersi su kontrolisali ovaj meč od samog početka i vrlo brzo su se odlepili na dvocifrenu razliku. Ipak, goste je u životu održavao Rasel Vestrbruk, koji je stigao do novog tripl-dabla, pa su Kingsi imali realnu nadu za preokret.
Međutim, u poslednjoj deonici je Indijana dodala gas i privela meč bez problema kraju.
Endru Nembhard bio je igrač utakmice sa 28 poena i 12 asistencija. Benedikt Maturin dodao je 25, Paskal Sijakam 23 i Džeres Voker 12 poena.
Kod gostiju se istakao pomenuti Vestrbuk sa 24 poena, 13 skokova i 14 asistencija, Derozan je imao 20, Lavin 16, Rejno 13.
Najbolji srpski teniser Novak Đoković obrazložio je razloge odluke da se povuče iz Profesionalnog udruženja teniskih igrača (PTPA), organizacije čijem je osnivanju lično doprineo.
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Australijan opena pošto je posle velike drame savladala 45-godišnju tenisku legendu Venus Vilijams u tri seta – 6:7, 6:3, 6:4.
Srpska teniserka Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Australijan opena pošto je posle velike drame savladala 45-godišnju tenisku legendu Venus Vilijams u tri seta – 6:7, 6:3, 6:4.
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Po prvi put u istoriji, prodaja elektrifikovanih vozila – hibrida, plug-in hibrida i potpuno električnih automobila – u jednom mesecu premašila je prodaju klasičnih benzinskih modela.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar