Najveće pojačanje "jezeraša" proteklog leta, bivši prvi pik trebalo bi da predstavlja "ključni faktor" u novu napadu na titulu.
Međutim, Ejton je medijima otkrio da još uvek nije trenirao sa najboljim igračima tima Lukom Dončićem i Lebronom Džejmsom.
"Nisam", priznao je Ejton kada su ga pitali da li je već trenirao sa Lukom ili LeBronom, "To je nešto što tek čekam, samo moram da se pripremim. Džej-Džej (Redik) i trenerski tim verovatno imaju nešto isplanirano što će nam pomoći da svi zajedno izgradimo hemiju".
Ayton says he has NOT worked with Luka or LeBron yet 😳
13 days away from the NBA season and the two star players for the Lakers HAVEN’T practiced at all with their center. Y’all want me to believe these NBA stars care about winning? 😂
Ipak, igrači Lejkersa su već počeli da se povezuju van parketa.
Dončić je organizovao timski događaj i odveo saigrače na zajedničku vožnju Poršea, što je bilo prvo takvo iskustvo za Ejtona.
"Zaista sam zahvalan Luki na tome", rekao je Ejton, "Nikada pre to nisam uradio, niti je neki od glavnih igrača zaista pazio na tim na takav način. Nešto tako je zapravo ludo".
Ejton je u Lejkerse stigao iz Portland Trejl-blejzersa gde je prošle sezone prosečno beležio 14,4 poena uz 10,2 skokova po meču.
U prvim nastupima u dresu Lejkersa se nije proslavio – debitovao je jednim poenom za 18 minuta protiv Finiksa, a potom ubacio 7 za 21 minut protiv Golden Stejta.
Iako je Crvena zvezda slavila u Francuskoj, izgubila je revanš od Lila i posle produžetaka se na stadionu "Rajko Mitić" oprostila od daljeg učešća u Evropi.
Deandre Ejton otvoreno je pokazao nezadovoljstvo svojom ulogom u Los Anđeles Lejkersima nakon poraza od Orlando Medžika, iako je iza njega ostala jedna od najboljih partija od dolaska u tim.
Kada pomislimo na ideal japanskog ratnika iz feudalnih vremena, ne vidimo samo čoveka sa mačem. Vidimo nekoga ko ne govori mnogo, ali kada dođe trenutak, on ne izostaje.
Košarkaši Srbije nastavljaju put ka Svetskom prvenstvu u Kataru 2027. godine, a ovog petka od 19.00 čeka ih duelom protiv Turske u hali "Aleksandar Nikolić".
Košarkaši Partizana bili su blizu trijumfa nad šampionom Evrope, ali su na kraju crno-beli morali da pruže ruku Fenerbahčeu i čestitaju na 21. trijumfu u sezoni (81:78).
U Barseloni smo, gde je Xiaomi predstavio Xiaomi 17 seriju, kao i model razvijen u saradnji sa nemačkom kompanijom Leica. U fokusu su kamere i, što je posebno dobrodošlo, baterija.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar