Senzacionalni Kuper Fleg je zasenio sve protekle noći, i Dilana Harpera, kojeg su Spursi birali kao svog prvog "pika", i sve ostale na terenu, i aktere na drugim utakmicama Letnje lige.
Novi košarkaš Dalasa je preuzeo utakmicu i pitao ze sa sve na terenu, potvrdio reputaciju nadolazeće velike zvezde američke košarke.
Mevsi su doduše poraženi rezultatom 76:69, a Fleg je meč završio sa 31 poenom za isto toliko minuta provedenih u igri. Postigao je 46% od ukupnog broja poena svoje ekipe.
Iz igre je šutirao 10/21, postigao je tri trojke iz devet pokušaja, 8/13 sa linije penala, upisao i četiri skoka.
Bio je, uglavnom, nezadrživ.
Sa druge strane Dilan Harper je bio solidan - postigao je 16 poena.
Promašio je sva četiri šuta za tri, pogodio 5/12 pokušaja iz igre, sa penala je bio skoro savršen (6/7), u statističke kolone uneo je i šest skokova, dve ukradene lopte i dve asistencije.
Dejvid Džons-Garsija sa 21 poenom bio je jedini efikasniji od Harpera.
Zvezda večeri, ipak, je bio Fleg u kojeg su dugo već usmerene sve oči košarkaškog sveta. Čekao se jedan ovakav njegov meč, pa da se "hajp" u vezi sa njim ponovo pojača na maksimum.
Mevsi su zaista dobili sjajnog košarkaša.
Komentari 9
Pogledaj komentare Pošalji komentar