"Mislim da je bilo dobro. Ako možeš da preneseš loptu, mislim da je to dobra odluka. Da smo pozvali tajm-aut, oni su imali još jedan faul na raspolaganju. Kristijan Braun je promašio, možda je trebalo da dodam Džamalu, bio je u dobrom naletu, ali teško je razmišljati o tome", opisao je odluke u poslednjem napadu Jokić.
Jokić je u ovom porazu zabeležio svoj 19. plej-of tripl-dabl sa 26 poena (8/16 iz igre, 4/8 trojke), 12 skokova i 10 asistencija, a zabeležio je i tri ukradene uz sedam izgubljenih lopti.
"Stvarno teška utakmica, prava plej-of, kao i prva. U nekim momentima imali smo glupave greške, oni su to kaznili, da li trojkom, dali košem uz faul. Bila je zanimljiva utakmica, ali nismo uspeli da pobedimo".
"Čudno je..."
Jokić je zadovoljan defanzivnim igrom svog tima, koji je limitirao Kliperse na 105 poena, ali ističe brojne kikseve u napadu.
"Dali su 105 poena, za ekipu sa takvim ofanzivnim arsenalom mislim da smo koliko-toliko uspeli. Kavaj je odigrao fenomenalnu utakmicu, on i jeste superzvezda. I kada smo imali otvorene šuteve nismo ih uzeli, gubili smo lopte... Čudno je bilo, neke detalje nismo uspeli da uradimo. Pričam o svima, pogotovo o sebi. Slobodna bacanja, ja sam promašio dva, Rasel jedno, Majkl jedno u bitnim trenucima. Mnogo detalja je odlučilo", zaključio je Jokić.
Nakon 1-1 u Koloradu, serija se seli u Kaliforniju, a prva od dve utakmice u Los Anđelesu igra se u petak od 3 časa ujutru po našem vremenu.
Menadžer Čelsija Lijam Rosenior otkrio je posle meča sa Pari Sen Žermenom da je njegov planirani sastav "procureo" u javnost osam sati pre samog početka meča.
Bek Crvene zvezde Tajson Karter propustio je prethodnih pet meseci zbog plućne embolije, ali se vraća u tim za duel protiv Fenerbahčea u 31. kolu Evrolige (petak, 20.00).
Dvostruka pobeda nad Interom, one protiv Atletika i Sitija, jesu bile čuvene, slavne i nezaboravne, ali ova protiv Portugalaca u prvoj utakmici 1/8 finala Lige šampiona bila je zaista nešto posebno.
Jedan od glavnih razloga dolaska Pokuševskog u Partizan je Željko Obradović. Legendarni trener je u međuvremenu napustio Humsku. "Mislim da on nije zaslužio onako da ode kao veličina, kao čovek, kao trener", rekao je Aleksej.
Dešavanja u Fudbalskom klubu Partizan prethodnih meseci dosegla su granice bizarnosti, jer odluke koje se donose, nije preterivanje, nadmašuju i haos koji je za sobom ostavila prethodna uprava.
Košarkaši Crvene zvezde odigrali su jedan generalno loš duel i zasluženo izgubili od Bajerna, ekipe koja samo još matematički nije ostala bez doigravanja ove sezone.
U Argentini se pre nekoliko godina pojavio neobičan trend među vozačima: mnogi su upaljačem spaljivali sitne gumene "dlačice" na novim pneumaticima kako bi izgledalo kao da su već korišćeni.
Google je nedavno najavio uvođenje novih funkcija za produktivnost zasnovanih na veštačkoj inteligenciji unutar svojih aplikacija, koje će od sada koristiti Gemini za određene zadatke.
Novi Android telefoni i drugi slični uređaji uskoro će dobiti značajno ubrzanje performansi. Google je objavio detaljno objašnjenje kako će se to postići.
Komentari 32
Pogledaj komentare Pošalji komentar