Na terenu je proveo 41 minut, iz igre šutirao 11/19, za tri nije mnogo pokušavao (1/2), dok je sa linije penala imao 3/7.
Jokić je uspeo da ostvari sezonski tripl-dabl, da u proseku beleži dvocifren učinak kad su u pitanju poeni, skokovi i asistencije.
Interesantno, najefikasniji nije bio on, već Eron Gordon sa 33 poena i pet skokova. Džamal Marej je dodao 15, uz sedam asistencija i pet skokova, Rasel Vestbruk 14, a Kristijan Braun 12 poena, uz pet asistencija.
Na drugoj strani istakli su se Dezmond Bejn sa 24 poena i šest skokova, Dža Morent je ubacio 21, uz šest asistencija, a Džeren Džekson 18 poena.
Denver nije baš najbolje započeo susret, imao je dvocifren zaostatak u ranoj fazi, a vođstvo nikako nije uspevao do preuzme sve do same završnice.
Tada je usledila fantastična serije 11:0 kojom su Nagetsi prelomili susret i na kraju odneli pobedu.
Denver će u poslednjem kolu gostovati Hjustonu, dok će Memfis dočekati Dalas. Obe utakmice na programu su u nedelju od 21.30.
Partizan je prošlost za Tajrika Džonsa, Amerikanac je debitovao za Olimpijakos, odigrao odličnu utakmicu, a nakon toga je sabrao utiske o prethodnih desetak dana. Turbulentnih desetak dana.
Pomno su u Fudbalskom savezu Srbije tražili rivale za dva prozora prijateljskih utakmica, a na kraju je "veza" za atraktivan put bio selektor Veljko Paunović.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Beloruska teniserka Arina Sabalenka osvojila je WTA turnir iz serije 500 u Brizbejnu, pobedivši u finalu Ukrajinku Martu Kostjuk rezultatom 2:0 (6:4, 6:3) za sat i 19 minuta.
Pomno su u Fudbalskom savezu Srbije tražili rivale za dva prozora prijateljskih utakmica, a na kraju je "veza" za atraktivan put bio selektor Veljko Paunović.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Deset godina je prošlo od trenutka kada je Beograd slavio evropsko zlato, a Dejan Savić sa klupe vodio jednu od najvećih generacija u istoriji svetskog vaterpola.
Apple već godinama omogućava iPhone korisnicima da promene podrazumevane aplikacije za pojedine sistemske radnje, ali sad je lista ovih aplikacija još šira.
Komentari 26
Pogledaj komentare Pošalji komentar