Nova vest
b92
Košarka 3

3.4.2025.

19:15

Novi problem: Meksi završio sezonu

Košarkaš Filadelfije Tajris Meksi zbog povrede prsta desne ruke okončao je sezonu.

Izvor:Tanjug

Autor:B92.sport

B92.sport
Novi problem: Meksi završio sezonu
EPA-EFE/ERIK S. LESSER

Filadelfija Seventisiksersi će sezonu završiti oslabljeni, pošto je Tajris Meksi okončao sezonu zbog povrede prsta desne ruke, objavila je američka televizija ESPN. 

Meksi (24) je povredio prst desne ruke još 3. marta, a današnji pregledi su pokazali da se neće vraćati do kraja sezone, ističe ESPN. 

Ove sezone Meksi je bio odličan u dresu Seventisiksersa, odigrao je 52 utakmce uz prosek od 26,3 poena, 6,1 asistencije i 3,3 skoka. 

Trener Filadelfije Nik Nurs ne može da računa u poslednjih šest mečeva sezone ni na Džoela Embida, Pola Džordža, Erika Gordona i Džereda Mekejna. 

Zbog teške kadrovske situacije Filadelfija je saopštila da je dovela Kolina Kasteltona na desetodnevni ugovor, do kraja sezone. 

Filadelfija je u nizu od devet poraza, ima učinak 23-53 i odavno je izgubila sve šanse da se plasira u plej-in.

Podeli:

loader

Komentari 3

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Pornhub upozorio korisnike

Pornhub je upozorio korisnike da bi mogli biti direktno kontaktirani od strane sajber kriminalaca nakon nedavnog bezbednosnog incidenta koji je pogodio Pornhub Premium naloge.

B92.net

10:21

3 h

Računari

Google CC: Mejlovi nikad nisu bili pregledniji

Američka tehnološka kompanija Google pokrenula je eksperimentalnog AI asistenta za produktivnost zasnovanog na mejlu, nazvanog CC, koji treba da korisnicima uštedi vreme i istovremeno podstakne češće korišćenje Google servisa.

Tanjug

9:16

4 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu