Nova vest
Euroleague 2

2.1.2025.

23:50

Virus napravio ozbiljne probleme Zvezdi

Virus je napravio pometnju u redovima Crvene zvezde u Vitoriji, ali srpskom timu to nije smetalo da stigne do velike pobede.

Izvor: Meridian sport

Virus napravio ozbiljne probleme Zvezdi
Srdjan Stevanovic/Starsport

Crveno-beli su slavili posle osam godina u ovoj dvorani (75:73), a junak je bio Ajzea Kenan.

Zbog bolesti, Filip Petrušev je u Vitoriji odigrao tek četiri i po minuta.

Pored njega, virus su zakačili sportski direktor Milan Dozet i asistent Janisa Sferopulosa, Tomislav Tomović.

Njih dvojica su meč pratili iz hotela, odakle su se uputili na aerodrom, gde će sačekati ostatak tima i kasnije tokom noći se uputiti za Beograd.

Crveno-beli se nadaju da virus neće uticati dodatno na ekipu, a naredni meč je protiv FMP-a u nedelju, a potom i 10. januara protiv Pariza.

Podeli:

Komentari 2

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Euroleague

Neka bude za Duleta

Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.

Iva Jevtić

10:30

1 d

Euroleague

Partizanov dan tuge

Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.

Stefan Nikolić

9:00

2 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu