Nova vest
Euroleague 17

23.3.2024.

16:18

Lesor objasnio ko su zebra, delfin, majmun i poni VIDEO

Košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor posle duela sa Crvenom zvezdom imao je interesantnu izjavu, zbog koje se podiglo mnogo prašine.

Lesor objasnio ko su zebra, delfin, majmun i poni VIDEO
Starsport/Srdjan Stevanovic

PAO je u Beogradu pobedio Zvezdu 89:76 a Francuz je bio najbolji pojedinac i posle meča imao je zanimljiv komentar.

"U hali je bila džungla. Bilo je nekih zebri, delfina, majmuna i ponija. Ovo je velika pobeda, važna pobeda mog tima", rekao je Lesor.

Danima se spekulisalo na koga je tačno mislio igrač koji je upisao 19 poena, šest skokova i četiri asistencije, a Lesor se oglasio i objasnio ko su zebra, delfin, majmun i poni.

Kako je rekao, to je bila interna šala sa saigračima.

"Zebra je bio Kendrik Nan, Slukas je delfin, ja sam bio majmun, a poni je Grant", rekao je Lesor za Eurohoops.

Podeli:

Učitavanje..

Komentari 17

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Partizan

Nula

Partizan je sezonu 2025/26 završio bez osvojenog trofeja. Od šokantnog odlaska Željka Obradovića u novembru, preko uspona i padova tokom godine, do poraza od Dubaija u finalu ABA lige – analiza sezone crno-belih.

Iva Jevtić

9:15

19 h

Partizan

Poslednji voz

Četvrta utakmica finala ABA lige donosi duel Partizana i Dubaija u Beogradu. Dubai vodi 2:1 u seriji, a crno-beli pred svojim navijačima traže pobedu i izjednačenje u borbi za titulu.

Iva Jevtić

8:30

1 d

Najnovije Novo Sport Sport B92 Video Video Meni Menu