Američki košarkaš Ajzea Kenan oglasio se pred utakmicu sa Panatinaikosom, a interensantno je da se radi o bivšem igraču Olimpijakosa, koji je najveći rival Panatinaikosa.
"Fokusirani smo na nas. Znamo da ako dođemo i uradimo svoj posao, ako ostanemo zajedno celu utakmicu i srećan sam što igramo protiv dobrog tima, ali sutra smo mi bitni"
Panatinaikos je sjajan tim i šampion Evrolige...
"Oni su velika ekipa, osvojili su titulu prošle godine i za nas je to još jedna utakmica na kojoj moramo da pokažemo koliko smo dobri jer stvarno sve je do nas. Ko god je naš protivnik moramo da igramo isto, da poštujemo plan i dođemo do pobede"
"Ovo je novi dan. Ne možemo da promenimo ono što se desilo, iako želimo da promenimo. Košarka je takva, toga će biti dosta. Uspona i padova i momenata koje ne voliš. Idemo na sledeću utakmicu. Radimo naporno, trebalo je da pobedimo, a u takvom trenutku ostavljaš njima šansu da te pobedi. Morali smo neke stvari da uradimo bolje. Idemo dalje", kaže Kenan.
Izvor: b92
O tehničkoj?
"Moj šut? Raspravljam se sa sudijama stalno oko toga. Mesto za doskok. Defanzive su čvrste i teško je da mogu da skočim i doskočim na istom mestu. Nikada ne šutiram defanzivca da bih izvukao faul u napadu, moramo da budemo bolji u tim stvarima. Da pazimo kako šutiramo i gde doskačemo. Već sam to preboleo, idemo dalje"
Već je igrao za Olimpijakos, da li ima neke
"Rivalstvo. Borim se za svoj tim ma ko bio prekoputa. Ovo je velika utakmica i za nas i za njih"
Slukas i on su imali "rat rečima" prošle sezone, da li će biti dodatno motivisan?
"Ne... Nemam ništa protiv njega, borim se za svoj tim, a kada se utakmica završi svako živi svoj život. Uvek se takmičimo ma ko bio sa druge strane", rekao je Ajzea Kenan.
Vaterpolisti Srbije su izgubili od selekcije Crne Gore u poslednjem meču druge faze Evropskog prvenstva rezultatom 13:15. Ovaj poraz ne znači ništa za "delfine" s obzirom na to da su već kao prvoplasirani iz grupe E obezbedili polufinale.
U meču poslednjeg kola druge faze Evropskog prvenstva u vaterpolu sastaju se Srbija i Crna Gora (20.30), nekada zajednička selekcija, a u poslednje dve decenije veliki sportski rivali.
Partizan u meču 23. kola Evrolige gostuje Bajernu u Minhenu (20.30) u trenutku kada se dve ekipe nalaze na potpuno različitim putanjama, iako im je položaj na tabeli sličan.
Rusija planira da tokom 2026. godine započne serijsku proizvodnju domaće satelitske internet mreže, koja bi trebalo da predstavlja odgovor na američki Starlink.
Istraživači iz kompanije Check Point upozorili su na pojavu VoidLink-a, jednog od prvih poznatih primera naprednog malvera koji je u velikoj meri razvijen uz pomoć veštačke inteligencije.
Dok milioni gejmera širom sveta nestrpljivo iščekuju jesen 2026. godine za premijeru najambicioznijeg projekta u gejming industriji, Rockstar Games još jednom je pokazao svoju humanu stranu.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar