Dodaje se da će kapacitet dvorane "Aleksandar Nikolić"(8.000 - prijavljeno 7.812 vlasnika sezonskih karata) biti dovoljan da primi sve evidentirane sezonske karte u petak uveče kada se igra utakmica 7. kola Evrolige, a rival je Panatinaikos.
"Svi navijači koji su se prijavili putem ankete na zvaničnom sajtu Kluba mogu da prisustvuju utakmici, dok oni koji nisu prijavljeni neće biti uneti u sistem za predstojeću utakmicu. Zahvaljujemo se svima na razumevanju i pomoći u ovoj situaciji! Klub ovom prilikom želi da uputi apel svim navijačima i zamoli sve koji budu prisutni na utakmici da navijaju fer, sportski i budu prava podrška klubu. Budite posvećeni samo i isključivo podršci crveno-belima u hali, kako bismo svi zajedno izborili pobedu!", stoji u saopštenju Crvene zvezde.
Meč između crveno-belih i aktuelnog šampiona Evrope igra se od 20.00 sati.
"Kapije dvorane biće otvorene dva sata pre početka utakmice, a klub apeluje na sve da dođu na vreme i uđu u halu što ranije, navijaju sportski, korektno, da ne ubacuju nikakve predmete na teren, da ne vredjaju igrače protivničkog tima – jer Crvena zvezda Meridianbet ima samo teren, svoj kvalitet i svoje navijače i tribine iza sebe! Podsećamo da je zbog svih okolnosti, ovo utakmica visokog rizika koju naš klub želi da organizuje bez ikakvih propusta, a to će biti moguće samo uz veliku podršku svih Zvezdaša koji budu prisutni u hali. Ovim putem vas još jednom molimo da krenete od sebe, ali i utičete na ljude oko vas i da u petak bude samo jedan motiv pred nama – PODRŠKA CRVENOJ ZVEZDI!", navodi se.
Zvezda je uputila i apel navijačima, jer će Evroliga posebnu pažnju obratiti na ovaj duel.
"Nemojte u halu nositi bilo šta od nedozvoljenih predmeta, jer će sve biti oduzimano na ulazima hale, a pretresi će biti izuzetno detaljni i rigorozni! Dokažimo još jednom da je ono što ima Crvena zvezda jedinstveno u celom svetu – neka iz hale aleksandar nikolić u svet ode najlepša crveno-bela slika! fer, sportski, glasno i najjače za našu zvezdu! Budi uz Zvezdu, Janisa, Nedu, Kalinu, Tea... fer, sportski, zvezdaški – do pobede!", navode iz Zvezde.
Porodica Đoković trenutno nema turnir u zvaničnom ATP kalendaru, ni u Beogradu ni u Atini, a poslednje izmene rasporeda dodatno su potvrdile loše vesti.
Zvezda je poslednji put savladala Panatinaikos u "OAKA" areni pre gotovo pet godina, od tada je atinski tim upisao četiri pobeda u nizu na svom terenu.
Partizan dočekuje Žalgiris u 37. kolu Evrolige nakon što je preminuo legendarni Duško Vujošević – kompletna analiza meča, statistika, kvote, izjave aktera i informacije gde gledati prenos uživo.
Partizan odavno nema nikakve šanse da se domogne plej-ofa ili plej-ina Evrolige, ali su crno-beli više puta napominjali da žele svima da pomrse račune i da će igrati maksimalno ozbiljno svaki meč do kraja.
Iako se električni automobili ne koriste dominantno u gradskim uslovima, kupci se sve više vode dometom. Zato je Top Gear napravio listu modela sa najvećim dometom u Evropi, na osnovu WLTP standarda.
Savezni službenici SAD ponovo mogu da koriste uslugu Claude AI kompanije Anthropic, nakon što je savezni sudija blokirao pokušaj Trampove administracije da je proglasi rizikom za lanac snabdevanja.
Komentari 4
Pogledaj komentare Pošalji komentar