Košarkaški klub Partizan oglasio se pred meč sa Virtusom u Evroligi.
Izvor: KK Partizan
Dimitrije Vasiljević/STARSPORT
Crno-beli su opet apelovali kod navijača da se ponašaju pristojno.
"'Mi navijamo za Partizan, pre svega zato što ga volimo, a tek onda zato što je najbolji', rekao je jednom veliki Duško Radović.
Upravo u ovim rečima, ogleda se ono što Partizanovce izdvaja u odnosu na druge navijače. Teško opisiva ljubav koja se manifestuje kroz dlanove i glasove svih zaljubljenika u crno-bele!
Od početka sezone u Evroligi i AdmiralBet ABA ligi, Partizan Mozzart Bet je odigrao ukupno devet utakmica, od čega tri na domaćem terenu u Beogradskoj areni.
Više od 18.000 ljudi na meču protiv Borca i preko 20.000 navijača koji su nosili crno-bele do pobede protiv Bajerna, jasan su pokazatelj onoga o čemu cela Evropa priča – Parni valjak ima najsnažniju podršku sa tribina!
Novi igrači koji čine crno-beli tim, za tili čas su shvatili koliko su blagosloveni jer im vetar u leđa daje jedinstveni huk sa tribina.
U toj sinergiji iz koje igrači i navijači pobeđuju zajedno, ipak postoje stvari koje ne služe na čast ni Klubu, ni prisutnim navijačima u dvorani.
Dimitrije Vasiljević/STARSPORT
Uvredljivi povici sa tribina, kao i korišćenje nedozvoljenih svetlosnih efekata na utakmici protiv Bajerna, doveli su do toga da Klub bude prijavljen po službenoj dužnosti od strane zvaničnika Evrolige na toj utakmici.
Nulta tolerancija za ovakve ispade odavno predstavlja standard na sportskim borilištima širom Evrope i sve više šteti reputaciji našeg Kluba.
Ponos koji KK Partizan Mozzart Bet oseća zbog ogromne podrške, na taj način se meša sa gorčinom zbog izolovanih ispada koji u ogromnoj meri kvare opšti utisak.
Ovim putem, Klub poziva navijače da uz srce, ruke i glas koje bezrezervno daju za pobede momaka u crno-belom, u dvorani razmišljaju trezveno i da ne čine ništa što će Partizanu na reputacionom ili finansijskom planu činiti štetu.
Uz ljubav, pokažimo i odgovornost jer samo na taj način čuvamo naš Partizan!", navodi se u saopštenju kluba.
Partizan je prošlost za Tajrika Džonsa, Amerikanac je debitovao za Olimpijakos, odigrao odličnu utakmicu, a nakon toga je sabrao utiske o prethodnih desetak dana. Turbulentnih desetak dana.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
U dvorištu olimpijskog šampiona ne pomaže ni kada dođete sa evropskim i svetskim oreolom, jer ako je Srbija rešena da pobedi najbolje - to će se i desiti.
Postoje igrači koji prođu kroz Beograd, "ostave" statistiku i odu. A postoje i oni koji, iako govore drugim jezikom i dolaze sa drugog kraja kontinenta, na parketu ostave i deo svoje duše. Jedan od njih je Davis Bertans.
Evropsko prvenstvo u Beogradu otvoreno je jasnom porukom branioca titule – Španija je stigla spremna da dominira i da nastavi niz medalja osvojenih na EP.
Deset godina je prošlo od trenutka kada je Beograd slavio evropsko zlato, a Dejan Savić sa klupe vodio jednu od najvećih generacija u istoriji svetskog vaterpola.
Izuzetno atraktivan dizajn nove Toyote C-HR nije jedino što je izdvaja od konkurencije. Tu je i pogon na sva četiri točka, plag-in hibridna opcija, ali i brojna napredna tehnička rešenja.
Decenijama su nemački automobili bili simbol inženjerskog savršenstva i ekonomske moći te zemlje. Prodaja sada opada zbog loših rezultata u Kini, najvećem tržištu. Može li Indija da popuni prazninu?
Komentari 15
Pogledaj komentare Pošalji komentar