"Ovo nije bio plan, igrači su sami hteli da odu"; "Ja više nisam Željko Obradović" VIDEO
Trener Partizana Željko Obradović je u razgovoru za klupsku televiziju potpuno iskreno govorio o remontu koji je "snašao" crno-bele pred početak nove sezone.
Od "starih lica" se u ekipi nalazi samo Balša Koprivica.
Upravo o tome je govorio Željko Obradović u razgovoru za klupsku televiziju istakavši da plan i nije bio baš takav.
"Okolosti su bile takve da smo morali da reagujemo na taj način. naravno da nismo imali u planu da promenimo celu ekipu, da ostane samo jedan jedini igrač. U toku leta je bila želja pojedinih igrača da odu iz kluba, igrača koji su imali ugovore. Takođe, imali smo neke opcije u odnosu na neke druge igrače. U dogovoru sa njima smo povlačili poteze. Sve je na kraju ispalo ovako kako je ispalo. Napravili smo novu ekipu i mislim da možemo da budemo zadovoljni", objasnio je Obradović.
Ponovio je šef stručnog štaba kluba iz Humske da svako ko je deo Partizana mora da se ponaša kako dolikuje grbu.
"Partizan je brend, iznedrio je plejadu fantastičnih igrača i trenera. Ime mora da se štiti. Ja više nisam Željko Obradović, ja sam trener Partizana Željko Obradović i gde god da sam moram u skladu s tim da se ponašam. Tako i ovi momci koji su došli. Niko od njih više nema privatno ime i pravo na privatnost u tom smislu. Šta god bude radio i gde god, ispred imena i prezima će stajati igrač Partizana. U tom smisu moraju da se ponašaju kako dolikuje ovom grbu, Svi moramo da budemo svesni gde se nalazimo", jasan je bio Obradović.
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore našla se u centru ozbiljne afere nakon navoda da je duel protiv Malte, odigran na startu Evropskog prvenstva u Beogradu, pod istragom zbog sumnje u regularnost.
Partizan i Stefan Mitrović, štoper belgijskog Genta, još uvek ne uspevaju da se dogovore oko aranžmana koji bi nekadašnjeg reprezentativca Srbije doveo u Humsku.
Vaterpolo reprezentacija Srbije je u prvom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu savladala selekciju Holandije tek posle boljeg izvođenja peteraca – 18:16.
Fudbalski klub Partizan uspešno je prebrodio januarski UEFA monitoring i izbeći će suspenziju iz evropskih takmičenja, kao i zabranu dovođenja novih igrača, ali ponovo uz veliku pomoć države Srbije.
Godina 2025. za KK Partizan bila je poput vožnje kroz oluju – puna uzleta, naglih padova i trenutaka koji su stavljali strast, posvećenost i ljubav prema klubu na najveću probu.
Partizan i Stefan Mitrović, štoper belgijskog Genta, još uvek ne uspevaju da se dogovore oko aranžmana koji bi nekadašnjeg reprezentativca Srbije doveo u Humsku.
Pod svodom Beogradske arene u nedelju (20.30) bićemo svedoci novog vaterpolo klasika između Srbije i Mađarske, meča koji može da donese kartu za polufinale EP.
Nastavljamo sa postprazničnim "paketićem" testova, a ovog puta predstavljamo vrlo zanimljiv primerak - najjeftiniji električni automobil na našem tržištu, Avantier Commuter.
Potpuno električni SUV model Hyundai Ioniq 9 osvojio je titulu za najbolji veliki SUV na dodeli nagrada za Automobil godine po izboru žena (WWCOTY) 2026.
Kao što naslov kaže, narednih dana imaćemo priliku da se družimo sa novim benzinskim modelom Chery Arrizo 8. U nastavku pročitajte kratku najavu, a onda trk u komentare i postavljajte pitanja!
Google bi zahvaljujući svom novom AI modelu Gemini 3 mogao da preuzme vodeću ulogu u razvoju veštačke inteligencije, tri godine nakon što je kompanija bila zatečena lansiranjem alata ChatGPT kompanije Open AI.
Komentari 36
Pogledaj komentare Pošalji komentar