Nova vest
b92
Košarka 28

4.7.2024.

13:52

Bodiroga na čelu Evrolige još četiri godine

Legendarni srpski košarkaš Dejan Bodiroga ostaje na čelu Evrolige još naredne četiri godine.

Autor:B92.sport

B92.sport
Bodiroga na čelu Evrolige još četiri godine
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Takva odluka je doneta na generalnoj skupštini akcionara Evrolige. Svoje mesto je sem Bodiroge zadržao i Paulius Motiejunas.

Evroliga je utvrdila kalendar takmičenja za narednu sezonu, kao i pravilnike takmičenja i listu učesnika, u kojoj će svoje mesto naći i Partizan i Crvena zvezda.

Daniel Herazuelo, podneo je izveštaj o prošloj sezoni, koji je uključivao predložena poboljšanja u regrutaciji, edukaciji, nadzoru i tehnološkim protokolima za sudije.

Ove odluke naglašavaju posvećenost organizacije ka unapređenju kvaliteta takmičenja i osiguranju dugoročne stabilnosti i fer-pleja u evropskoj košarci.

Podeli:

Komentari 28

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Makron najavio ozbiljnu istragu

Predsednik Francuske Emanuel Makron najavio je da će poveriti stručnjacima da ispitaju uticaj video-igara na mlade pre nego što preduzme mere koje bi mogle da uključe zabranu određenih igara.

Tanjug

19:30

40 min

Apps

Rusija blokirala!

WhatsApp je blokiran zbog odbijanja kompanije Meta da se pridržava ruskih zakona.

Tanjug

18:00

2 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu