Nova vest
b92
Košarka 3

12.5.2024.

13:05

Baskonija "blindira" Hauarda

Čelnici košarkaškog kluba Baskonija ponudiće produženje ugovora Markusu Hauardu do juna 2028. godine, prenose španski mediji.

Izvor: Tanjug

Baskonija "blindira" Hauarda
Starsport

Hauard (25) je oktobru prošle godine produžio ugovor sa Baskonijom do juna 2026.

Španski mediji navode da Hauard u klubu iz Vitorije trenutno zaradjuje izmedju 1,2 i 1,3 miliona evra po sezoni.


Medjutim, Baskonija je novom reprezentativcu Portorika pripremila produženje ugovora i povećanje plate. Klub planira da povisi i visinu otkupne klauzule, koja trenutno iznosi 1,3 miliona evra.


Hauard je nedavno dobio nagradu za najboljeg strelca Evrolige. On je ove sezone u Evroligi postigao 759 poena.


Baskonija je nedavno produžila ugovor sa Tadasom Sedekerskisom do juna 2029. godine.

Podeli:

loader

Komentari 3

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

"Ne napadajte nas zbog gluposti"

Američki potpredsednik Džej Di Vens oštro je reagovao na način na koji EU sprovodi svoja digitalna pravila (DSA), poručivši da Brisel ne bi trebalo da "napada američke kompanije zbog gluposti".

B92

12:18

6 h

Latest Novo Sport Sport b92 Video Video Menu Menu